FERENCVAROS ĆE U BUDIMPEŠTI BITI POSLJEDNJA PROVJERA SLAVENA BELUPA PRIJE NASTAVKA PRVENSTVA

02.02.2018.


Nogometaši Slaven Belupa su danas otputovali u Budimpeštu gdje će u subotu (16 sati) igrati s Ferencvarosom, vodećom ekipom mađarskog prvoligaškog prvenstva.
Bit će to posljednja i najvažnija pripremna utakmica naše momčadi uoči proljetnog natjecanja koje počinje 9. veljače, kada se Slaven Belupo u Zaprešiću sastaje s domaćim Interom.
Za očekivati je da će trener Tomislav Ivković s Ferencvarosem izvesti sastav koji će istrčati u Zaprešiću, ali da će tijekom susreta prigodu u Budimpešti dati još nekim igračima na koje najozbiljnije računa u proljetnom natjecanju.
Kao što je poznato u naš klub su tijekom dosadašnjeg zimskog prijelaznog roka do sada stigli David Puclin i Tome Kitanovski iz pulske Istre, Jan Doležal iz Lokomotive i povratnik Mateas Delić koji bi trebali osnažiti Slaven Belupo u nastavku prvenstva.