FERENČINA VIŠE NIJE TRENER SLAVENA BELUPA, A MOMČAD ĆE DO DALJNJEGA VODITI SPORTSKI DIREKTOR ROMAN SOVIĆ

10.03.2013.


Nakon jučerašnjeg poraza Slavena Belupa s vinkovačkom Cibaliom na koprivničkom stadionu – 0:2, Roy Ferenčina više nije trener farmaceuta.

Danas ujutro čelnici kluba razgovarali su s Ferenčinom i dogovorili sporazumni raskid ugovora koji je sada već bivši trener imao s našim klubom do kraja ove natjecateljske sezone.
Odlučili smo se na ovaj potez jer nismo zadovoljni igrom i rezultatima u prva četiri proljetna kola u kojima smo iz nastupa s Hajdukom Interom i Cibaliom kod kuće, te Dinamom u gostima osvojili samo bod. S Ferenčinom smo se rastali sporazumno, a prvi trener momčadi do daljnjega će bit dosadašnji sportski direktor Roman Sović, koji je zajedno sa svojim pomoćnikom Pavom Crnacem i trenerom vratara Brankom Balijem već danas prije podne vodio trening – kazao je Zvomimir Šimunović direktor Slavena Belupa.