FERENČINA: U ZADAR IDEMO PO POZITIVAN REZULTAT

19.11.2012.


Nakon vrlo važne prvoligaške pobjede sa Zagrebom, Slaven Belupo je danas poslije podne otputovao u Zadar s kojim će u utorak igrati prvu četvrtfinalnu utakmicu Hrvatskog nogometnog kupa.

Prije desetak dana izgubili smo u Zadru prvenstveni susret u kojem smo vidjeli dobre i slabe strane našeg suparnika i vjerujem, da će sutra za nas biti puno bolje. Pobjeda sa Zagrebom dala nam je vjetar u leđa, stekli smo samopouzdanje i vjerujem da ćemo biti na razini igre s „pjesnicima“ iz Kranjčevićeve – kazao je trener Slavena Belupa Roy Ferenčina i nastavio:
Nadamo se dobrom ishodu a cilj nam je napraviti pozitivan rezultat s postignutim pogotkom kako bi mirnije dočekali uzvrat u Koprivnici koji se igra 28. studenoga. Zbog ozljeda i dalje imamo problema sa sastavom, ali sam uvjeren da će igrači koji će dobiti prigodu za nastup opravdati povjerenje – zaključio je prije odlaska u Zadar trener našeg kluba.