FERENČINA: U OSIJEKU OČEKUJEMO NASTAVAK USPJEŠNE TRADICIJE

09.09.2011.


Danas poslijepodne nogometaši Slavena Belupa otputovali su u Osijek s kojim će u subotu u 18 sati odigrati utakmicu 7. kola Prve HNL.

U koprivničkom taboru nema ozlijeđenih i „kartoniranih“ igrača tako da trener Roy Ferenčina može računati na sve raspoložive snage.

Nadamo se pozitivnom rezultatu s kojim bi bili i te kako zadovoljni. U osječkom Gradskom vrtu nismo izgubili od ljeta 2007. godine i vjerujem da ćemo tu tradiciju zadržati – istaknuo je trener Slavena Belupa Roy Ferenčina i naglasio:

U posljednje tri prvenstvene utakmice postigli smo deset pogodaka, imamo igrače koji u svakom trenutku mogu odlučiti susret i očekujem da će to pokazati i u Osijeku. Naši domaćini su također kvalitetan sastav, koji je kod kuće svladao Zagreb i Cibaliu u gostima, tako da će utakmica sigurno biti zanimljiva za gledatelje. Nastupit ćemo u istom sastavu koji je s Karlovcem postigao uvjerljivu pobjedu – završio je trener farmaceuta.