FERENČINA ODREDIO SASTAV ZA VEČERAŠNJI OGLED S ATHLETICOM

01.08.2012.


Slaven Belupo večeras u 21 sat igra s Athletic Bilbaom u Španjolskoj prvu utakmicu 3. pretkola Europske lige.

Bit će to za naš klub izuzetno zahtjevan susret u kojem je Athletic veliki favorit, ali među farmaceutima nema nikakve zabrinutosti i svi od reda vjeruju da će se dobro suprotstaviti snažnom i kvalitetnom suparniku, kojeg stručnjaci svrstavaju među deset najboljih europskih klubova.

Nakon sinoćnjeg treninga Roy Ferenčina se odlučio za igru sa čvrstom obranom i zgusnutim srednjim redom koji bi trebao dobiti što više duela i ne dozvoliti Španjolcima da iskoriste svoje prednosti – brzinu i okretljivost.

Ferenčina je odlučio da večeras na stadion San Mames istrči sljedeći sastav:

Rodić – Purić, Grgić, Bubnjić, Maras – Kokalović, Batarelo – Glavica, Rak, Delić – Bušić.

Pričuve: Pelin, Geng, Pilipović, Šaban, Čanađija, Brlek, Kuprešak.

Izravnog televizijskog prijenosa neće biti, ali će hrvatski poklonici nogometa imati priliku pogledati skraćenu snimku utakmice na HTV-u 2, koja je najavljena za 0.10 sati.

Uzvratna utakmica igra se 9. kolovoza na koprivničkom stadionu s početkom u 18.45 sati uz izravni prijenos HTV-a.