Ferenčina i Međimorec uoči Istre 1961

15.02.2024.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će od 17 sati ugostiti Istru 1961 na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Utakmica će se igrati u sklopu 23. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige, a podsjećamo da će biti humanitarnog karaktera.

Ukupan prihod od prodanih ulaznica bit će uplaćen na račun Udruge Edukacijskih rehabilitatora Koprivnice koja organizira humanitarnu akciju “NA PUTU S NAMA” za djecu COOR Podravsko sunce kojom se žele prikupiti sredstva za kupnju novog kombija potrebnog za prijevoz učenika.

Ulaznice za utakmicu možete kupiti:

1. NA BLAGAJNI 1

– sutra od 15:00 do 18 sati

2. ONLINE

– ulaznice.hr

Cijena ulaznice:

za članove: 4

za ostale: 8€

Susret Slaven Belupa i Istre 1961 najavili su trener naše momčadi Roy Ferenčina i središnji branič Vinko Međimorec.

– Svaka utakmica na ovoj razini je teška i zahtjevna pa će takva biti i sutrašnja protiv Istre. Dobro smo radili na treninzima ovog tjedna i maksimalno spremni i motivirani, pogotovo nakon izdanja u Splitu, čekamo utakmicu.

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.