FERENČINA: BODOVI OSTAJU U KOPRIVNICI

21.07.2011.


Slaven Belupo novu prvoligašku sezonu otvara u petak sa Zagrebom na koprivničkom stadionu s početkom u 20 sati.
Start farmaceuta očekuje se s velikim nestrpljenjem, momčad je spremna za nastup, a trener Roy Ferenčina optimistički je raspoložen.
Za nas je ogled sa Zagrebom od najveće važnosti zbog starta prvenstva u kojem očekujemo bolji plasman nego u prošlom. Imamo kvalitetnu momčad i mislim da ćemo nastupiti u trenutačno najboljem sastavu, a početnu jedanaestoricu odredit ću uoči utakmice. Naravno, da očekujem pobjedu s kojom bi pokazali koliko vrijedimo. Nametnut ćemo agresivnu igru od samog početka, jer bez takvom pristupa ne može se dobiti nikoga. „Pjesnici" su dobra momčad, ali bodovi će ostati u Koprivnici – istaknuo je trener Ferenčina.
Naš klub će na poseban način obilježiti premijeru novog prvenstva. Ispred stadiona po prvi put će biti postavljen pub za napuhavanje u kojem će se prodavati piva uz nastup tamburašica. U klupskom fan shopu moći će se kupiti Slavenovi suveniri, a očekuje se i dolazak posebne gošće, koja će u poluvremenu utakmice izvući dobitnike nagradne igre.