FARMACEUTI ZAVRŠAVAJU PRIPREME NA KUPRESU

08.07.2010.


Nakon jednotjednih priprema u Hercegovini, gdje su odigrali četiri prijateljske utakmice, nogometaši Slavena Belupa u petak poslijepodne se vraćaju u Koprivnicu i odmah će na Gradskom stadionu održati trening.
U subotu navečer (20 sati) očekuje ih nova prijateljska provjera sa slovenskim prvoligašem Naftom iz Lendave u kojoj će trener Mile Petković još jednom provjeriti igrače s kojima računa u sljedećoj prvenstvenoj sezoni.
Nakon povratka s Kupresa nastavljamo sa završnim pripremama u kojima ću iskristalizirati najbolju jedanaestoricu. Imat ćemo dobru momčad i vjerujem da ćemo u novom prvenstvu ostvariti plasman u gornjem dijelu ljestvice. U dosadašnjim prijateljskim ogledima zadovoljan sam učinkom, ali moramo popraviti realizaciju i taktičku disciplinu u igri, kako bi potpuno spremni dočekali prvenstveni start i susret sa Šibenikom – rekao je trener našeg kluba Mile Petković.