FARMACEUTI ZAKLJUČILI ZIMSKI PRIJELAZNI ROK

12.02.2013.


Nakon završetka zimskog prijelaznog roka u našem klubu nema većih igračkih promjena, tako da će u proljetnom prvenstvu okosnicu momčadi činiti igrači iz prošle jesenske sezone.

Tijekom zimskih priprema od poznatijih igrača među farmaceute su došli napadači Enes Novinić (27) iz austrijskog drugoligaša Lustenau, Mario Jelavić (20) iz Hajduka, dok su se s posudbe iz trećeligaša Koprivnice vratili „veznjaci“ Matej Herent (20), Filip Takač (20) i vratar Antun Marković (20).
Klub je sporazumno napustio Tomislav Bušić koji je raskinuo profesionalni ugovor i pristupio azerbajdžanskom Simurqu za kojeg već nastupa naš bivši igrač Stjepan Poljak, te stoper Marin Šestak (22) i iskusni vratar Mario Hontić koji su otišli na posudbu u redove koprivničkog trećeligaša.
U rad prve momčadi od početka zimskih priprema iz juniorskog sastava uključeni su daroviti stoper Matej Senić (18) i napadač Robert Bukovac (19), koji će prema potrebi nastupati i za klupsku juniorsku momčad.