FARMACEUTI VODEĆI U PORETKU ZA TROFEJ FAIR-PLAY

22.09.2012.


Nakon osam odigranih kola Prve hrvatske nogometne lige Slaven Belupo je najdiscipliniranija momčad i vodi na ljestvici fayr-playa s prosječnom ocjenom 7,897, dok drugo i treće mjesto dijele Cibalia i Istra 1961 sa 7,746 itd.

Na pretposljednjem i posljednjem mjestu nalaze se Inter-Zaprešić sa 6,982, odnosno Osijek sa 6,839.
Poredak se određuje na temelju ocjena delegata na prvoligaškim susretima.
Uz dobre jesenske igre i drugog mjesta na ljestvici najdiscipliniranija smo momčad dosadašnjeg prvenstva, što dovoljno govori o našoj korektnosti na travnjaku. Ocjena je to službenih osoba na utakmica koji bilježe ponašanje igrača, ali isto tako i gledatelja. Veliko je to priznanje za naš klub – rekao je između ostalog tehnički direktor Slavena Belupa, Robert Kerovec.