FARMACEUTI U SUBOTU GOSTUJU U MAĐARSKOJ

07.07.2011.


Nakon što su pobijedili Naftu iz Lendave nogometaši našeg kluba nastavili su s treninzima na Gradskom stadionu u sklopu priprema za novu prvoligašku sezonu.
Postigli smo tri pogotka i zadovoljan sam rezultatom. Imali smo dobrih razdoblja u igri, ali smo iskazali i neke nedostatke koji su utjecali na još bolju realizaciju. U završnim akcijama nedostaje nam više mirnoća, što je posljedica umora zbog svakodnevnih treninga. U nadolazećim prijateljskim utakmicama to moramo popraviti – rekao je trener Roy Ferenčina.
Slaven Belupo će u subotu također imati prijateljsku provjeru, jednu od najtežih do sada. Gostovat će u mađarskom Zalaegersegu, gdje će se sastati s tamošnjim prvoligašem ZTE-a.
Neizvjesno je hoće li u Mađarskoj nastupiti stoper Kokalović, koji je osjetio bol u mišiću aduktora u susretu s Naftom i utakmicu napustio još u prvom poluvremenu. No, u konkurenciju za utakmicu sa ZTE-a vratiti će se Purić i Bubnjić, koji zbog lakše ozljede nisu nastupili s lendavskom Naftom.