FARMACEUTI U SLJEDEĆEM KOLU GOSTUJU KOD OSIJEKA

10.02.2014.


Nakon izgubljene utakmice s Lokomotivom u Zagrebu nogometaši Slavena Belupa danas su nastavili s pripremama za sljedeće gostovanje, koje ih očekuje iduće nedjelje kod Osijeka.
U našem klubu vjeruju da je slavonski prvoligaš nova prigoda za povoljniji ishod od zagrebačkog i da bi u gradu na Dravi mogli do boljeg, odnosno pozitivnijeg rezultata.
U konkurenciju za sastav farmaceuta sigurno se vraća Nikola Rak koji je zbog tri javne opomene odradio utakmicu neigranja s Lokomotivom, ali su za ogled u Gradskom vrtu pod upitnikom Glavina i Matoš koji su na maksimirskom ogledu zaradili ozljede.
Kako bi zaoštrio konkurenciju na najjači sastav trener našeg kluba Mladen Frančić u utorak će odvesti kombiniranu momčad na prijateljski ogled s drugoligašem Zagrebom, koji će se igrati u Kampu Zagrebello (11.15 sati).
Bit će to prigoda da se netko od pričuvnih igrača izbori za početnu jedanaestoricu s Osijekom, koji je u prošlom kolu također ostao bez bodova u gostima kod Zadra.