FARMACEUTI U ŠIBENIKU OČEKUJU PROLAZ U SLJEDEĆE KOLO HRVATSKOG KUPA

26.10.2015.


Slaven Belupo je danas otputovao u Šibenik gdje će u utorak s početkom u 17 sati odigrati utakmicu osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa s istoimenim vodećim drugoligašem.
U našem klubu su svjesni da su Šibenčani vrlo opasan suparnik koji u svojim redovima ima nekoliko kvalitetnih igrača ali vjeruju, da će postići pobjedu i ostati u ovom natjecanju.
Šibenik je uvjerljivo najbolja drugoligaška momčad koja ima bodovno veliku prednost ispred ostalih pratitelja i sigurno nam neće biti lako. Ipak vjerujem u naš sastav i očekujem pobjedu s kojom ćemo i dalje ostati u kupu. Zbog ozljeda nekih igrača bit će promjena u našoj ekipi – kazao je trener Slavena Belupa Željko Kopić.
Utakmicu Šibenik – Slaven Belupo vodit će Marin Vidulin (Kanfanari), dok će njegovi pomoćnici biti Mario Pepur (Split) i Robi Kezele (Rijeka). Četvrti sudac je Goran Gabrilo (Split), a delegat Branko Bebić (Metković).