FARMACEUTI U PULI U OSLABLJENOM SASTAVU

13.05.2011.


U subotnjem pretposljednjem kolu Prve HNL Slaven Belupo će gostovat u Puli, gdje će se sastati s Istrom 1961.
Koprivničanci će nastupiti u oslabljenom sastavu, jer na put u Pulu nisu krenula čak osmorica igrača, zbog tri javne opomene i ozljeda.
Benko i Bagarić dobili su s Lokomotivom treći žuti karton, dok su Purić, Jurakić, Nynkeu, Maras i Poldrugač ozlijeđeni, a Bušić je iznenada dobio temperaturu. U konkurenciju su se vratili Kokalović i Milardović nakon odrađenih kartona i zauzet će svoja standardna mjesta u početnoj jedanaestorici u kojoj će se naći i nekoliko pričuva. Iako ćemo biti oslabljeni nastojat ćemo prikazati što bolju igru i u Koprivnicu se pokušati vratiti s pozitivnim rezultatom – kazao je trener Slavena Belupa Roy Ferenčina i dodao:
Za momčad s Istrom konkurirat će i trojica juniora: Bubnjić, Geneg i Kuprešak, od kojih će Geng najvjerojatnije krenuti od prve minute – završio je Roy Ferenčina.