FARMACEUTI U PONEDJELJAK KREĆU S PRIPREMAMA ZA SLJEDEĆU PRVOLIGAŠKU SEZONU

13.06.2014.


Nakon kratkog odmora, zbog kvalifikacija za prvoligaški status, nogometaši Slavena Belupa okupit će se u ponedjeljak (16. lipnja) na koprivničkom stadionu i krenuti s pripremama za sljedeću prvenstvenu sezonu koja će početi 19. srpnja.
Trener Elvis Scoria zajedno sa svojim suradnicima Draganom Tadićem i trenerom vratara Brankom Balijemo prvu prozivku obavit će u 11 sati na kojoj bi se trebali naći standardni prvotimci koji su osigurali prvoligaški status, nekoliko darovitih juniora te nekoliko igrača koji su bili na posudbi u trećeligašu Koprivnici.
Za vrijeme jednotjednih priprema na Gradskom stadionu nakon kojih je planiran odlazak u Sloveniju, trebalo bi biti poznato koji će igrači napustiti naš klub, odnosno koji bi mu trebali pristupiti u prijelaznom roku i biti pojačanja za natjecanje u novom prvoligaškom prvenstvu.