FARMACEUTI U OSIJEK ODLAZE PO SVA TRI BODA

31.08.2012.


Slaven Belupo u sklopu 7. prvoligaškog kola u nedjelju gostuje kod Osijeka, koji je u dosadašnjem prvenstvu uz Dinamo jedina nepobijeđena momčad s najmanje primljenih pogodaka.

Bit će to derbi kola u kojem se očekuje dobra igra farmaceuta, koji su u prvoligaškoj povijesti na osječkim gostovanjima postigli tri pobjede, osam neodlučenih rezultata, dok su domaćini bili uspješni u sedam susreta.

Osijek je u prošlom kolu ostao nepobijeđen kod Hajduka u Splitu što ukazuje da je riječ o kvalitetnoj momčadi, koja može iznenaditi svakog prvoligaša. No, mi idemo na pobjedu i ne razmišljamo o porazu. Imamo dovoljno samopouzdanja za utakmicu u osječkom Gradskom vrtu, u dobroj smo formi i zbog toga smo optimistični. S Lokomotivom smo pokazali koliko vrijedimo, jer smo gotovo već izgubljenu utakmicu pretvorili u pobjedu – kazao je trener Slavena Belupa Roy Ferenčina i dodao:
Nastupit ćemo u trenutačno najjačem sastavu, igrat ćemo otvoreno i pokazati da smo zasluženo na drugom mjestu prvoligaške ljestvice s bodom manje od vodećeg Dinama – rekao je između ostalog na današnjoj konferenciji za novinare trener našeg kluba.


Slaven Belupo u Osijek odlazi u nedjelju ujutro jer se utakmica igra u 21 sat, koju će voditi sudac Domagoj Vučkov iz Rijeke, a njegovi pomoćnici bit će Igor Krmar i Krunoslav Ambrinac, obojica iz Zagreba.