FARMACEUTI U NEDJELJU ODLAZE U MEDULIN

16.01.2009.


Nogometaši Slavena Belupa danas su održali posljednji trening u Koprivnici, u subotu imaju slobodan dan, a u nedjelju ujutro odlaze u Medulin gdje će boraviti do 25. siječnja i odigrati četiri prijateljske utakmice.
U ponedjeljak 19. siječnja sastat će se sa slovenskim jesenskim prvakom Mariborom, a dan poslije sa drugoligašem zagrebačkom Lokomotivom. U nastavku medulinskim priprema 22. siječnja igrat će također sa slovenskim prvoligašem Primorjem iz Ajdovščine, dok će posljednju provjeru imati 24. siječnja s drugoligašem Istrom 1961., koju vodi bivši trener farmaceuta Elvis Scoria. Nakon povratka iz Medulina Slaven Belupo će 29. siječnja na Gradskom stadionu igrati prijateljski susret s mađarskim prvoligašem Fehervarom, koji će odrediti konačnu listu igrača za odlazak na pripreme u tursku Antalyju – 31. siječnja. Farmaceuti će u Antalyji imati još šest jakih provjera s klubovima iz Poljske, Rumunjske, Japana, Austrije i Kine na kojima će trener Petković dobiti potpuni uvid u momčad koja će igrati prvu proljetnu prvenstvenu utakmicu 22. veljače sa Šibenikom na koprivničkom stadionu.