FARMACEUTI SU S HAJDUKOM NASTUPILI BEZ ŠESTORICE STANDARDNIH IGRAČA

18.02.2013.


Prošlog vikenda prvoligaško prvenstvo se vratilo na domaće travnjake, a u prvom kolu nakon zimske stanke gledatelji su vidjeli nekoliko lijepih utakmica i puno golova.
U šest odigranih utakmica gledatelji su diljem Hrvatske vidjeli 19 pogodaka što je više od tri po susretu – vrlo dobar prosjek.
Nažalost naš klub nije dobro startao jer je nastupio bez nekoliko ozlijeđenih i standardnih igrača: Čanađije, Gregurine, Grgića, Batarele, Novinića i Šabana, što je Hajduk jako dobro iskoristio i na koprivničkom terenu pobijedio – 0:2.
S istim rezultatom Cibalia je u Vinkovcima slavila protiv Osijeka, dok je Zadru kod Intera u Zaprešiću bio dovoljan jedan pogodak kako bi došao do sva tri boda.
Lokomotiva se s neugodnog gostovanja vratila s 2:2 i osvojenim bodom, dok Zagrebu dva pogotka nisu bila dovoljna za nešto više od poraza u Splitu – 3:2. U posljednjoj utakmici kola Dinamo je u derbiju potpuno nadigrao prije utakmice optimističnu Rijeku i pobijedio 4:1.
MAXtv Prva liga, 20.kolo: Inter – Zadar 0:1, Split – Zagreb 3:2, Istra 1961 – Lokomotiva 2:2, Cibalia – Osijek 2:0, Dinamo – Rijeka 4:1, Slaven Belupo – Hajduk 0:2.
U sljedećem 21. kolu MAXtv Prva liga sastat će se: Lokomotiva – Split, Zagreb – Zadar (22. veljače), Slaven Belupo – Inter, Osijek – Istra 1961, Rijeka – Cibalia (23. veljače), Hajduk – Dinamo (24. veljače).