FARMACEUTI SPREMNI ZA POBJEDU S LOKOMOTIVOM

06.11.2009.


Slaven Belupo će u subotu na Gradskom stadionu ugostiti zagrebačku Lokomotivu, osmoplasiranu momčad na prvoligaškoj ljestvici, s kojom mu je potrebna pobjeda ako želi ući u konkurenciju za vrh ljestvice.
Za sastav farmaceuta kandidirat će i Mario Jurić koji se oporavio od loma kosti u nožnom prstu i koji je na prijateljskoj utakmici s Osvitom u Đelekovcu igrao svih 90 minuta. Za nastup neće biti spremni Mario Gregurina zbog problema s trbušnim zidom i Vedran Purić, koji zbog nedavne lakše prometne nezgode osjeća manje bolove u vratu.
Utakmica počinje u 16 sati, a Lokomotivu vodi bivši igrač Slavena Belupa Roy Ferenčina, dok u srednjem redu igra Željko Sopić, koji je prije godinu i pol bio jedan od najboljih igrača koprivničkog prvoligaša.