FARMACEUTI SPREMNI ZA POBJEDU S KARLOVCEM

01.04.2011.


U koprivničkom prvoligašu sve je podređeno subotnjem prvenstvenom susretu s Karlovcem. Farmaceutima samo pobjeda daje izglede u spas od ispadanja i mirniju prvoligašku završnicu u kojoj će naš klub tražiti mjesto, koje mu prema kvaliteti pripada.
Nakon osvojenog boda u Varaždinu potpuno smo se usredotočili na utakmicu s Karlovcem, jer nam je ona u ovom trenutku najvažnija. Slaven Belupo već osam kola ne zna za pobjedu i vrijeme je da osvojimo sva tri boda. U prijateljskim susretima u Austriji i s trećeligašem Podravinom iskristalizirali smo sastav za Karlovčane i vjerujem da ćemo pobjednički napustiti travnjak na našem stadionu. Uvjeren sam u ozbiljan pristup subotnjoj utakmici i ne dvojim da će svaki igrač dati sve od sebe – kazao je Roy Ferenčina, koji će sutra prvi put otkako je preuzeo momčad biti na klupi Slavena Belupa pred njegovim navijačima.
Nedostajat će nam Maras i Nynkeu koji imaju javne opomene i morat ću promijeniti sastav koji je nastupio u Varaždinu. Od prve minute krenut će Bagarić, Bušići i Poljak, koji svojim iskustvom i kvalitetom moraju pokazati koliko vrijede. Očekujem i veliku podršku naših navijača i vjerujem da ćemo im se odužiti pobjedom – završio je Roy Ferenčina, koji je istaknuo da će o utakmici polufinala Hrvatskog kupa s Dinamom u Zagrebu u srijedu 6. travnja tek razmišljati nakon susreta s Karlovcem.