FARMACEUTI SE UVRSTILI MEĐU OSAM NAJBOLJIH U HRVATSKOG KUPA

28.10.2015.


U osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa Slaven Belupo je od svih prvoligaša imao najozbiljnijeg suparnika za prolaz u četvrtfinale ovog natjecanja.
Bio je to u utorak vodeći drugoligaš Šibenik na svom travnjaku u Šibičevcu koji u svojim redovima ima nekoliko provjerenih prvoligaških igrača, ali to nije omelo naše igrače i trenera Željka Kopića da svladaju domaćine i pokažu tko se nalazi u najelitnijem hrvatskom nogometnom natjecanju.
Nakon povratka iz Šibenika Kopić je za danas prijepodne u 11 sati zakazao trening na Gradskom stadionu.
Nije bilo lako kao što nije u kupu gdje su uvijek moguća iznenađenja. Šibenčani su kvalitetna momčad koja će se najvjerojatnije sljedeće sezone vratiti među prvoligaše i mislim da to zaslužuju. Domaćini su bili nešto bolji u prvom poluvremenu jer su bili vrlo motivirani, dok smo mi u drugom dijelu susreta odigrali na znatno višoj razini i zasluženo pobijedili pogocima Brleka i Delića. Nakon utakmice u Šibeniku nemamo ozlijeđenih igrača i to je najvažnije – rekao je Željko Kopić i okrenuo se prvoligaškom natjecanju:
U nedjelju nas očekuje prvenstvena utakmica s Interom iz Zaprešića koji je u kupu na penale prošao vinkovačku Cibaliu i mislim da je vrijeme za našu prvoligašku pobjedu – istaknuo je Kopić koji će s Interom na raspolaganju imati sve raspoložive snage.