FARMACEUTI SE POTPUNO OKREĆU UTAKMICI SA SJEVERNIM IRCIMA

16.07.2012.


Nakon prijateljske utakmice s mađarskim prvoligašem Kaposvarom nogometaši Slavena Belupa danas poslijepodne nastavljaju s pripremama za prvi susret drugog pretkola Eurolige sa sjevernoirskim Portadownom, koji se u četvrtak igra na koprivničkom stadionu u 19 sati.

Iako su farmaceuti pobijedili Mađare s 2:1, pogocima Kokalovića i u posljednjoj minuti Šabana trener Roy Ferenčina nije bio potpuno zadovoljan viđenim, iako je njegova momčad imala više izglednih prigoda za uvjerljiviju pobjedu.

–   Neki naši igrači bili su na očekivanoj razini, dok neki mogu mnogo bolje. Izostala je brža i agresivnija igra, pokrivanje suparničkih igrača u prostoru, a bilo je i loših predaja lopte. Kod primljenog pogotka nepotrebno smo izgubili loptu na sredini terena, obrana nije najbolje reagirala i to su propusti koji nam se u službenim utakmicama ne bi smjeli događati – istaknuo je trener koprivničkog prvoligaša i dodao:

–   Preostala su nam još tri dana do utakmice sa Sjevernim Ircima u kojima ćemo raditi samo na uigravanju momčadi, kako bih se našim navijačima predstavili u što boljem izdanju. U susretu s Portadownom neće biti većih promjena u sastavu koji je istrčao s Kaposvarom, ali nekih će biti. Jasno, da nam je sa Sjevernim Ircima potrebna pobjeda s kojom bi mirno otišli na uzvrat i nadam se da ćemo je ostvariti, jer smo kvalitetnija momčad od naših suparnika. Tek nakon utakmice s Portadownom razmišljat ćemo o startu prvenstva i gostovanju kod vinkovačke Cibalie s kojom ćemo igrati u nedjelju 22. srpnja – završio je Roy Ferenčina.