FARMACEUTI S PRIPREMAMA NASTAVLJAJU U KOPRIVNICI

07.07.2014.


Nakon desetodnevnih priprema u slovenskom Zreču i dvodnevnog odmora Slaven Belupo je danas na koprivničkom stadionu nastavio s pripremama za novu prvoligašku sezonu koja počinje 19. srpnja.
Elvis Scoria, zajedno sa svojim suradnicima vježbat će momčad dva puta dnevno dok je za srijedu zakazana lakša prijateljska utakmica s ludbreškim općinskim ligašem Dravom u Sv. Đurđu, gdje će naš trener još jednom provjeriti svakog igrača s kojim računa za naredno prvenstvo.
Kao što je poznato klub je tijekom slovenskim priprema napustio vratar Silvio Rodić koji je sporazumno pristupio novom poljskom prvoligašu Gorniku i za kojeg će farmaceuti dobiti određenu novčanu odštetu.
Zbog lakših ozljeda odvojeno od momčadi pod posebnim nadzorom vježbaju Crepulja, Plazanić i novopridošli Parlov.