FARMACEUTI OVOG VIKENDA SUDJELUJU NA TURNIRU U RUŠČICI

06.07.2012.


U subotu prijepodne nogometaši Slavena Belupa otputovat će u Ruščicu kraj Slavonskog Broda, gdje će nastupiti na memorijalnom turniru Zvonko Mikločević u čast poginulih branitelje, članova domaćeg NK Posavac.

Farmaceuti će sutra u 18 sati igrati s tuzlanskom Slobodom, dok će se Cibalia sastati sa slovenskim prvoligašem Koprom. U nedjelju će poražene momčadi iz subotnjih susreta igrati za treće, a pobjedničke za prvo mjesto.

Za sastav Slavena Belupa zbog lakših ozljeda najvjerojatnije neće konkurirati vratar Rodić, Glavica i Purić, kao ni Čanađija koji će se u puni trenažni proces uključiti od ponedjeljka.

Prema riječima trenera Ferenčine turnir u Ruščici trebao bi dati odgovor na koje igrače Slaven Belupo računa u Euroligi i domaćem prvenstvu.