FARMACEUTI OTPUTOVALI NA PRIPREME U ZREČE

24.06.2014.


Nakon današnjeg prijepodnevnog treninga u šumi Crna gora Slaven Belupo je otišao na desetodnevne pripreme u Zreče.
Uz stručni stožer kojeg predvodi prvi trener Elvis Scoria u Sloveniju su otputovala24 igrača među kojima su i dvojica novopridošlih, Filip Jazvić i Ivan Parlov, te dvojica juniora, Luka Sminderovac i Matej Senić.
Na pripremama se nalaze: Rodić, Picak, Marković (vratari), Grgić, Edson, Purić, Melnjak, Fuštar, Plazanić, Senić, Sminderovac (obrana), Čanađija, Crepulja, Matoš, Brlek, Parlov, Geng, Ozobić (vezni), Glavina, Filipović, Delić, Vugrinec, Jazvić, Novinić (napadači).
Danas poslijepodne s početkom u 18 sati Slaven Belupo će u Slovenskim Konjicama igratiprvu pripremnu utakmicu,a suparnik će mu biti reprezentacijaSindikata slovenskim profesionalnih nogometaša.