FARMACEUTI OTPUTOVALI NA KUPRES

02.07.2010.


Nogometaši Slavena Belupa su danas ujutro otputovali na Kupres, gdje će se pripremati sljedećih tjedan dana i odigrati dvije prijateljske utakmice sa bosansko-hercegovačkim prvoligašima.
U nedjelju će se susresti sa Čelikom iz Zenice, a u utorak 6.srpnja sa Sarajevom.
Nastavljamo pripremnim ritmom, na Kupresu će svi igrači imati prigodu da još jednom pokažu svoje vrijednosti i na njima je da iskoriste ukazanu priliku. Utakmice sa Čelikom i Sarajevom bit će još jedno testiranje svih raspoloživih snaga – kazao je uoči odlaska na Kupres trener Mile Petković.
Nakon povratka sa Kupresa farmaceuti će se 10. srpnja (subota) na Gradskom stadionu sastati sa slovenskim prvoligašem Naftom iz Lendave, a 13. srpnja (utorak) ugostit će mađarskog prvoligaša Kaposvara.