FARMACEUTI OČEKUJU POZITIVAN ISHOD U ZADRU

03.12.2010.


Nogometaši Slavena Belupa u subotu gostuju u Zadru s kojim će odigrati posljednju ovogodišnju prvenstvenu utakmicu i zaključiti prvi dio prvoligaškog natjecanja.
U sastavu farmaceuta u Zadru neće biti Aljoše Asanovića, koji ima tri javne opomene i najvjerojatnije Gorana Mujanovića koji osjeća posljedice ozljede u prošlom kolu s Interom iz Zaprešića.
U Zadru ćemo nastupiti oslabljeni, ali nismo bez izgleda. Za nas je to vrlo važna utakmica u kojoj uz maksimalni pristup možemo do pozitivnog rezultata i ostvariti propušteno s Interom, s kojim smo na našem stadionu odigrali neodlučeno. Iako je sastav za Zadar gotovo poznat, ipak bi moglo doći do nekih promjena o kojima ću odlučiti uoči utakmice – rekao je Mile Petković, trener našeg kluba.
Nogometaši Slavena Belupa u Zadar odlaze danas poslijepodne, a utakmica se igra u subotu s početkom u 16 sati.