FARMACEUTI OČEKUJU PLASMAN U POLUFINALE

22.11.2010.


Nakon osvojenog boda prošle subote u Šibeniku, Slaven Belupo je nanizao šest službenih susreta bez poraza i pokazao da se nalazi u dobroj formi.
No, već u utorak farmaceute na koprivničkom stadionu očekuje još jedan izazov – uzvratna utakmica četvrtzavršnice Hrvatskog kupa sa Zagrebom. U prvom ogledu Slaven je postigao pozitivan rezultat – 1:1, tako da će konačna odluka pasti pred njegovim navijačima.
Za nas je to najvažnija utakmica jeseni u kojoj moramo pokazati kvalitetu za plasman među četiri najbolje hrvatske momčadi. Zagreb je jako dobra momčad, njihovi posljednji rezultati nisu na razini kvalitete koju imaju, ali na koprivničkom stadionu mi jednostavno moramo biti bolji od njih. Očekujem, da ćemo biti pravi i pobjedom se uvrstiti u polufinale kupa, iako nam je i 0:0 dovoljno za prolaz – rekao je Mile Petković, trener koprivničkog prvoligaša.
Utakmica Slaven Belupo – Zagreb počet će u 16 sati, a naša momčad nastupit će u trenutačno najjačem sastavu.