FARMACEUTI NASTAVLJAJU S PRIPREMAMA U ISTRI

16.02.2010.


Nakon prijateljske utakmice u Mariboru, gdje su od istoimenog kluba izgubili 2:0 i dvodnevnog odmora, nogometaši Slavena Belupa jutros su otputovali po drugi put na pripreme u Novigrad Istarski, gdje će boraviti do subote.
Kako je prvenstvo zbog snijega i velike hladnoće odgođeno do 27. veljače odlučili smo se za još jedan odlazak na kratkotrajne pripreme u Novigrad Istarski, gdje ćemo u četvrtak odigrati prijateljsku utakmicu s trećeligašem Novigradom, a u subotu s ljubljanskom Olimpijom. Bit će to posljednji prijateljski susreti uoči proljetne sezone u kojima će se iskristalizirati momčad za prvu ovogodišnju prvenstvenu utakmicu s Hajdukom u Splitu. Na pripremama u Novigradu u puni trenažni proces uključit će se oporavljenici Maras, Kokalović i Delić, a možda i Jurić.
Ne pronađe li angažman u Poljskoj pripremama u Novigradu priključit će se i Goran Mujanović, bivši napadač Varteksa koji je još prošle jeseni potpisao predugovor za dolazak u Slaven Belupo
– rekao je uoči odlaska u Novigrad Istarski trener Farmaceuta Zlatko Dalić.