FARMACEUTI I LOKOMOTIVA ODIGRALI NEODLUČENO

21.01.2015.


U svom drugom nastupu na medulinskom Arena cupu Slaven Belupo se sastao sa zagrebačkom Lokomotivom, četvrtoplasiranom momčadi jesenskog prvenstva Prve HNL.

U vrlo zanimljivom susretu u kojem su Lokosi bili nešto bolji u prvom, a farmaceuti u drugom dijelu igre utakmica je završila bez pobjednika – 2:2.

Zagrepčani su došli u vodstvo u 18. minuti pogotkom Kolara, a izjednačujući gol za našu momčad postigao je bivši igrač Lokomotive Mišić u 38. minuti susreta sjajnim udarcem lijevom nogom s desne strane u suprotne rašlje vratara Sluge.

U vrlo otvorenoj igri u drugom poluvremenuu kojem su dominirali farmaceuti na pogodak se čekalo sve do 86. minute kada je Gregurina na ubačaj Martinage svoju momčad doveo u vodstvo 2:1. Lokomotiva je uspjela izjednačiti dvije minute kasnije, a strijelac je bio Tolić koji je postavio konačni rezultat – 2:2.

Hoće li pobjednik skupine Arena cup u Medulinu biti Slaven Belupo ili Lokomotiva odlučit će utakmica između Lokosa i OFK Beograda (petak 15 sati) kojeg je naša momčad svladala 1:0.

Lokomotiva – Slaven Belupo 2:2 (1:1)

MEDULIN – Igralište hotela Belvedere. Geldatelja 200. Sudac: Igor Perak (Karlovac). Pomoćnici: Čalić i Biljuh (obojica iz Marčane).

LOKOMOTIVA: Sluga, Bartolec, Mrčela, Perić, Bručić, Leko, Andrijašević, Pavičić, Kolar, Šovšić, Doležal (drugo poluvrijeme: Sluga, Karačić, Mrčela, Prenga, Mamić, Šporčić, Biljan, Tolić, Ceraj, Gržan, Marić.

Trener: Tomislav Ivković.

SLAVEN BELUPO: Picak, Parlov, Fuštar, Edson, Melnjak, Brlek, Paracki, Arap, Ozobić, Mišić, Delić(drugo poluvrijeme): Kardum, Geng Grgić, Peričić, Martinaga, Gregurina, Barišić, Crepulja, Mirić, Vugrinec, Jambor.

Trener: Ante Čačić.

Strijelci: 1:0 – Kolar (18), 1:1 – Mišić (38), 1:2 – Gregurina (86), 2:2 – Tolić (88).