FARMACEUTI ĆE U SLOVENIJI IGRATI S KRKOM IZ NOVOG MESTA

16.06.2015.


Utakmicom sa Zagrebom u gostima, koja se igra u subotu s početkom u 18 sati u Zagrebellu, Slaven Belupo će završiti prvi dio priprema koje su obavljene na koprivničkom stadionu.
Kao što je iz oba tabora najavljeno nastupit će po dvije momčadi a svaka će igrati po 60 minuta, kako bi treneri imali što bolji uvid u igračke snage s kojima raspolažu i uvjerili se u njihovu kvalitetu.
Nakon zagrebačke provjere trener Slavena Belupa Željko Kopić odredit će igrače koji će u ponedjeljak (22. lipnja) otputovati na osmodnevne pripreme na Roglu, na kojima će odigrati prijateljsku utakmicu sa slovenskim prvoligašem Krkom iz Novog Mesta (27. lipnja).
Nakon povratka s Rogle farmaceuti će s pripremama nastaviti na koprivničkom stadionu, gdje će posljednju test-utakmicu prije početka prvenstva imati 4. srpnja s mađarskim prvoligašem FC Paksi.