FARMACEUTI ĆE POTPUNO SPREMNI DOČEKATI RIJEČANE

11.09.2012.


Kako sada stvari stoje Slaven Belupo će spreman dočekati nedjeljni ogled s Rijekom na koprivničkom stadionu u sklopu osmog prvoligaškog kola.

U trenažni proces se uključio Dejan Glavica koji zbog želučanih tegoba nije nastupio u Osijeku, a pod nadzor trenera Ferenčine nakon povratka s priprema mladih reprezentacija U-20 i U-19 stavili su se Dario Čanađija i Petar Brlek.
Sutra će se u rad prve momčadi također uključiti Igor Bubnjić koji je u ponedjeljak igrao za mladu reprezentaciju Hrvatske (U-21) u Španjolskoj, a pravo nastupa imat će i Mario Barić koji je prije desetak dana u naš klub došao iz belgijskog prvoligaša Genta.
Nedostaje će samo Pilipović koji se još nije oporavio od ozljede ruke, koju je zadobio na prijateljskoj utakmici s Podravinom u Ludbregu.