FARMACEUTI ĆE DANAS GOSTOVATI U CESTICI KRAJ VARAŽDINA

15.06.2012.


Slaven Belupo će nakon četverodnevnih priprema u petak imati prvu prijateljsku provjeru. Gostovat će u Cestici gdje će se sastati s domaćim varaždinskim županijskim prvoligašem Poletom, koji je u prošlom prvenstvu osvojio peto mjesto.

Trener farmaceuta Roy Ferenčina s Poletom će dati prigodu za nastup svim igračima koji su krenuli s pripremama, posebno onima koji su bili na posudbi kod trećeligaša Koprivnice kao i nekolicini juniora koji se također pripremaju pod njegovim nadzorom.

Slaven Belupo će u subotu na Gradskom stadionu imati drugu prijateljsku provjeru, a suparnik će mu biti reprezentacija nogometnih liga Koprivničko-križevačke županije.

Nakon nedjeljnog odmora farmaceuti će u ponedjeljak 18. lipnja krenuti na jednotjedne pripreme u Sv. Martin na Muri, gdje će također odigrati dvije prijateljske utakmice ali sa znatno snažnijim suparnicima.