FARMACEUTI BEZ IZGUBLJENE UTAKMICE OSVOJILI TREĆE MJESTO

24.01.2015.


Slaven Belupo je osvojio treće mjesto na međunarodnom turniru Arena cup u Medulinu pobijedivši bosanskohercegovačkog prvoligaša Viteza s 1:0.

Pobjedonosni pogodak farmaceuti su postigli iz slobodnog udarca već u 6. minuti kojeg je izveo Crepulja s 25 metara i svladao suparničkog vratara Tomića.

Koprivničanci su bili bolja momčad svih 90 minuta, imali znatno više od igre te mogli slaviti uvjerljiviju pobjedu da su iskoristili još nekoliko vrlo povoljnih prigoda.

Na istarskom turniru Slaven Belupo je svladao OFK Beograd (1:0), sa zagrebačkom Lokomotivom odigrao neodlučeno (2:2), svladao Vitez (1:0), te se bez izgubljene utakmice u nedjelju nakon prijepodnevnog treninga vraća u Koprivnicu

Slaven Belupo – Vitez 1:0 (1:0)

MEDULIN – Igralište hotela Belvedere. Gledatelja: 150. Sudac: Jeličić (Rijeka). Pomoćnici: Radošević (Gospić) i Radovan (Rovinjsko Selo).

SLAVEN BELUPO: Kardum, Geng, Grgić, Edson, Melnjak, Parlov, Crepulja, Arap, Mišić, Vugrinec, Mirić (drugo poluvrijeme: Marković, Purić, Fuštar, Peričić, Martinaga, Paracki, Barišić, Brlek, Ozobić, Ujlaki, Delić).

Trener: Ante Čačić.

VITEZ: Tomić, Alić, Jurić, Šafradin, Pezo, Livaja, A. Petrović, Livančić, Basara, Hečo, Hrkač (drugo poluvrijeme: Škorić, Pinjuh, Miloš, Šantić, J. Petrović, Vidović, Fišić, Vujica, Kapetan, Jurčević, Smriko).

Trener: Ante Miše.

Strijelci: 1:0 – Crepulja (6).