ETIČKI KODEKS PONAŠANJA

20.01.2015.


Uprava Slaven Belupa na svojoj je jučerašnjoj sjednici jednoglasno donijela Etički kodeks ponašanja za polaznike, njihove roditelje, ali i trenere Škole nogometa Slaven Belupo. Riječ je o dokumentu koji jasno i nedvosmisleno poručuje svima koja su poželjna i prihvatljiva ponašanja, čulo se na sjednici.

„Etički se kodeks ni na koji način ne kosi niti s jednom sportskom, pedagoškom te etičkom normom, a cilj mu je da djeci, našim polaznicima nogomet bude igra i zadovoljstvo, mjesto učenja i savladavanja osobnih barijera, mjesto postizanja sportskih rezultata, mjesto gdje se uči zajedništvu i posvećenosti Timu“, kazao je predsjednik Uprave Kluba, Hrvoje Kolarić. „Svatko od nas ima svoju ulogu dometnuo je predsjednik Kluba, no svima nam je jedno zajedničko – želja da se iz naše Škole nogometa danas-sutra regrutira što veći broj kvalitetnih igrača, da naš Slaven bude na stabilnoj poziciji 1. Hrvatske nogometne lige s europskom perspektivom. Jedino ustrajnim radom, svatko na svojoj razini, možemo željeti taj ishod.

Tekst Etičkog kodeksa bit će dostupan na web stranicama Kluba.