Dvostruki okršaj s Dinamom

25.02.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u iduće će dvije utakmice snage dva puta odmjeriti s Dinamom. U nedjelju će u sklopu 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Zagrebu od 17:05 sati, dok će u srijedu od 17 sati igrati utakmicu 1/4 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Ove su dvije momčadi u aktualnoj sezoni odigrale dvije međusobne utakmice, obje u prvenstvu. U Zagrebu je rezultat bio 3:3, golove za našu momčad postigli su Etoundi, Krstanović i Knoll, dok je u Koprivnici bilo 1:5. Jedini pogodak za našu momčad postigao je Knoll. Dinamo je trenutno prvoplasirana momčad prvenstva s 48 bodova, dok je Slaven Belupo osmi s 21.

Glavni sudac nedjeljne utakmice bit će Marin Vidulin (Kanfanar), dok će mu pomoćnici biti Goran Pataki (Đakovo), Vedran Đurak (Stupno) i Marko Linić (Dražice). Glavni VAR sudac bit će Tihomir Pejin (D. Miholjac), a AVAR Tomislav Petrović (Valpovo). Delegat susreta bit će Jure Zečević (Knin), a kontrolor Domagoj Vučkov (Rijeka)