DVOSTRUKA POBJEDA HAJDUKA

16.04.2012.


U sklopu proljetnog prvenstva Prve HNL za mlade nogometaše kadeti i juniori Slavena Belupa ugostili su vršnjake splitskog Hajduka, koji su ostvarili dvostruku pobjedu.

U susretu juniorskih sastava koji su u nedjelju prije podne igrali na glavnom travnjaku Gradskog stadiona Splićani su se predstavili u vrlo dobrom izdanju i sve riješili već u prvom poluvremenu kada su postigli tri pogotka, dok su naši juniori samo jednom pogodili njihovu mrežu za konačnih – 1:3. Jedini pogodak za juniore Slavena Belupa postigao je Maretić iz opravdano dosuđenog jedanaesterca. Valja reći, da su naši juniori nastupili nekompletni i da su pogotke primili neopreznom igrom obrane.

Utakmica kadetskih sastava istih klubova odigrana je na igralištu s umjetnom travom u kojoj su također boji bili Splićani i nadvisili domaćine – 1:5. Strijelac za kadete Slavena Belupa bio je Marić.

U četvrtak, 19. travnja kadeti i juniori našeg kluba gostuju kod vršnjaka Varaždina.