DVIJE UTAKMICE SA SARAJEVOM

05.07.2010.


Nogometaši Slavena Belupa nastavljaju s pripremama na Kupresu u sklopu kojih će u utorak odigrati dvije prijateljske utakmice sa Sarajevom.
Prva je na rasporedu u 10 sati u kojoj će oba trenera izvesti kombinirane sastave, dok će se u drugoj u 18 sati sastati najbolje momčadi istih klubova.
Sarajevo se zajedno s nama nalazi na Kupresu i s obzirom da imamo dovoljni broj igrača dogovorili smo da odigramo dvije utakmice, kako bi isprobali sve raspoložive snage – kazao je u telefonskom razgovoru naš trener Mile Petković i dodao:
Radimo prema predviđenom programu uz manje ozljede nekih igrača, koje nisu zabrinjavajuće. U Koprivnicu se vraćamo u petak i u kasnijim poslijepodnevnim satima održat ćemo trening na Gradskom stadionu. U subotu (18 sati) odmjerit ćemo snage sa slovenskim prvoligašem Naftom iz Lendave – završio je Mile Petković.