DUGOPOLJE – SLAVEN BELUPO 0:0

24.01.2012.


DUGOPOLJE: Smodlaka, Anić, Brnadić, Gusić, Čerina, Barišić, Andrijašević, Barač, Plazibat, Balić, Guč (još su igrali: Bečić, Kraljević, Jordan, Šimunović, J. Kovač, Radošević, D. Kovač, Medvid, Caktaš).

Trener: Ante Miše.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić (od 70. Geng), Kokalović (od 70. Šestak), Grgić (od 70. Bubnjić), Maras (od 70. Pilipović), Milardović (od 60. Brlek), Brezovec (od 60. Jakšinić), Poljak (od 60. Gregurina), Mujanović (od 70. Abramović), Jurakić (od 60. Maretić), Glavica (od 70. Kuprešak).

Trener: Roy Ferenčina.

Sudac: Ivan Balić. Pomoćnici: Teo Barić i Hrvoje Boban (svi iz Splita).

Stadion Dugopolje.

Gledatelja: 350.

Izvješće:

U drugom prijateljskom susretu na pripremama u Makarskoj suparnik nogometašima Slavena Belupa bio je jesenski drugoligaški prvak Dugopolje.

Susret je odigran po jakoj buri i završio bez pogodaka, iako su farmaceuti imali više od igre i više povoljnih prigoda. Najbolje su propustili Mujanović u prvom i Gregurina u drugom poluvremenu, koji nisu uspjeli svladati vrlo dobrog domaćeg vratara Smodlaku.

Trener Ferenčina u igru nije uvodio napadača Bušića i juniora Čanađiju, koji se tek uključio u trenažni proces.

Slaven Belupo će u četvrtak igrati svoju posljednju prijateljsku utakmicu na pripremama u Makarskoj s domaćim trećeligašem Zmajem, a u petak se vraća u Koprivnicu gdje će nastaviti sa svakodnevnim treninzima do odlaska na završne pripreme u Medulin.