Druga momčad Slaven Belupa uvjerljiva i u Suhopolju

01.09.2019.


Druga momčad Slaven Belupa upisala je još jednu uvjerljivu prvenstvenu pobjedu. Nakon 6:1 protiv Tomislava iz Drnja, svladala je s 1:4 Suhopolje u drugom kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Momčad trenera Vedrana Medenjaka u vodstvo je stigla preko Katuše u 20. minuti, dok je domaćin izjednačio golom Hudoletnjaka 12 minuta kasnije. Do kraja prvog poluvremena Slavenaši su praktički riješili susret jer su postigli još dva pogotka. Alidema je u 36. minuti zabio za 1:2, a Liklin je povećao vodstvo na 1:3 u 42. minuti. U nastavku susreta naša je momčad postigla još jedan pogodak i tako stigla do uvjerljive pobjede. Precizan je bio Brković u 58. minuti za konačnih 1:4.

Idućeg će vikenda druga momčad Slaven Belupa ugostiti kloštransku Mladost. Bit će to susret trećeg kola. Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

– Još jedna vrlo ozbiljna predstava moje momčadi. Znali smo da nas čeka teška utakmica i ozbiljan protivnik i zato smo se tako i pripremali tijekom vikenda. Čestitam svojim igračima na još jednoj uvjerljivoj pobjedi. Moramo nastaviti davati maksimum na svakom treningu i na svakoj utakmici i tako ići prema našem cilju, a to je Treća liga – rekao je trener Vedran Medenjak.

Nakon uvodna dva kola Slavenaši su prvoplasirana momčad prvenstva s maksimalnih šest bodova i gol razlikom 10:2.

SLAVEN BELUPO: Slukić, Jakupec, Hlevnjak, Kudumija, Brković, Liklin, Jajalo, Mladen, Alidema, Katuša, Čovo. Još su igrali: Mamić, Varović, Vuić, Štritar, Kožarić. Trener: Vedran Medenjak.

Nažalost, pioniri, kadeti i juniori nisu bili iste sreće. Sve tri generacije upisale su poraze od vršnjaka Varaždina.