Druga momčad Slaven Belupa uvjerljiva i protiv Slatine, kadeti remijem s Međimurjem do visokog četvrtog mjesta

22.09.2019.


Druga momčad Slaven Belupa ostvarila je i petu uvjerljivu pobjedu u petom kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Na igralištu ‘Stari breg’ u Cvetkovcu momčad trenera Vedrana Medenjaka slavila je protiv Slatine rezultatom 3:0 i tako ostala na vrhu prvenstvene ljestvice s maksimalnim učinkom. Današnja utakmica bila je riješena već nakon prvih 45 minuta. Prva dva gola za drugu momčad Slaven Belupa postigao je Jajalo, a za 3:0 precizan je bio Alidema s ‘bijele točke’. U nastavku susreta Slavenaši su rutinski održali svoju prednost i stigli do nova tri boda.

Slaven Belupo II: Slukić, Martinaga, Hlevnjak, Kudumija, Vuić, Alidema, Mladen, Katuša, Srbljinović, Jajalo, Čovo B. Još su igrali. Čovo M., Desić, Delić i Ognjenović. Trener: Vedran Medenjak.

Pioniri i kadeti Slaven Belupa danas su gostovali u Čakovcu kod Međimurja. Pioniri su upisali poraz rezultatom 2:1, dok su kadeti remizirali u utakmici bez golova. Pogodak za pionire postigao je Antonio Škvorc. Mlađi Slavenaši trenera Slavka Mešnjaka trenutno su jedanaesti s četiri osvojena boda, dok su kadeti trenera Želimira Mešnjaka četvrti s jedanaest.

Pioniri Slaven Belupa: Letica, Blažek, Krušelj, Medved, Katalenac, Krnjak, Zvonarek, Gal, Matejaš, Škvorc, Begić. Klupa: Požgaj, Kosnica, Vindić, Doležan, Krstanović, Pigac, Knežević. Trener: Slavko Mešnjak.

Kadeti Slaven Belupa: Lovrić, Štajerec, Mađarić, Ganžulić, Ivančić, Petričić, Bartolić, Arambašić, Palčić, Šantek, Šabijan. Klupa: Polak, Lončar, Poldrugač, Vidaković, Mijatović, Harači, Lončar. Trener: Želimir Mešnjak.