Druga momčad Slaven Belupa na startu sezone zabila šest golova Tomislavu

25.08.2019.


Druga momčad Slaven Belupa svladala je Tomislav iz Drnja u prvom kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. U utakmici igranoj u Cvetkovcu, na ‘Starom bregu’, Slavenaši su slavili s uvjerljivih 6:1  i tako stigli do prva tri boda u aktualnoj sezoni.

Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu kada je naša momčad postigla tri pogotka. Pogotke su postigli dva puta Jajalo i jednom Alidema, a posebno valja istaknuti prvi Alidemin i prvi Jajalov. Oba su bili prekrasni slobodni udarci.

U drugom poluvremenu priču su zaključili Liklin i Katuša, a jedan pogodak bio je autogol. Gosti su do kraja utakmice uspjeli postići počasni pogodak za konačnih 6:1.

U idućem će kolu druga momčad Slaven Belupa gostovati u Suhopolju.

Slaven Belupo: Slukić, Čovo, Jakupak, Kudumija, Hlevnjak, Brković, Liklin, Jajalo, Alidema, Katuša, Mladen. Klupa: Domović, Varović, Kožarić, Štritar, Vuić. Trener: Vedran Medenjak.