Druga momčad Slaven Belupa i dalje stopostotna, uvjerljiva i protiv Mladosti

08.09.2019.


Druga momčad Slaven Belupa ostvarila je još jednu uvjerljivu pobjedu. U trećem kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar  Koprivnica – Virovitica svladala je na ‘Starom bregu’ u Cvetkovcu kloštransku Mladost rezultatom 5:1 i tako osvojila svoj deveti bod i zadržala vrh tablice.

Nogometaši trenera Vedrana Medenjaka većinu su posla obavili nakon prvih 45 minuta kada su imali prednost 2:0. Slavenaše je lijepim pogotkom u vodstvo doveo Alidema, dok je Jajalo udarcem iz daljine povećao prednost. Početkom drugog poluvremena Alidema je iskoristio situaciju jedan na jedan s gostujućim golmanom i zabio za 3:0. Do kraja susreta vidjeli smo još tri pogotka. Herent je s ‘bijele točke’ zabio za 3:1, a Jajalo i Mladen za konačnih 5:1.