Druga momčad Slaven Belupa i dalje bez greške

15.09.2019.


Druga momčad Slaven Belupa i ovog je vikenda nastavila s pobjedama u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica  Virovitica. Maksimalni 12. bod u prvenstvu osvojila je na gostovanju u Grubišnom polju kod Bilogore 91. Slavenaši su slavili rezultatom 1:3 i tako ostali na vrhu ljestvice. Momčad trenera Vedrana Medenjaka povela je u prvom poluvremenu preko Hlevnjaka, ali je domaćin do odmora uspio doći do izjednačenja. U nastavku susreta naša je momčad bila bolja na terenu, a otpor domaćina slomila je u 70. minuti kada je precizan bio Mladen. Točku na i postavio je Jajalo pogotkom za 1:3.

Slaven Belupo: Slukić – Štritar, Helvnjak, Kudumija, Martinaga –
Srbljinović, Alidema, Brković, Jajalo, Liklin – Mladen. Klupa: Šugić, Kožarić, Vujić, Delić, Čovo, Katuša, Varović. Trener: Vedran Medenjak.

Bravo dečki!