Druga momčad i dalje bez pogrešnog koraka, pionirima i kadetima po bod protiv Sesveta

29.09.2019.


Druga momčad Slaven Belupa upisala je uvjerljivu pobjedu i šestom kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Slavenaši su na gostovanju kod Čazme slavili rezultatom 1:5 i tako osvojili maksimalni 18. prvenstveni bod. Za momčad trenera Vedrana Medenjaka golove su zabili dva puta Mladen i Martinaga te jednom Srbljinović. Nakon šestog kola Slavenaši su prvi na prvenstvenoj ljestvici s tri boda prednosti u odnosu na Ferdinandovac i gol razlikom +21.

Pioniri i kadeti danas su snage odmjerili s vršnjacima Sesveta. Obje utakmice završile su rezultatom 1:1, a zanimljivo je da su imale slične, a potpuno različite scenarije. Pioniri su poveli pogotkom Krnjaka, a Sesvete su izjednačile u 90. minuti, dok su kadeti gubili do posljednje minute i preko Petričića došli do gola vrijednog boda. Pioniri trenera Slavka Mešnjaka su trenutno 11. s pet osvojenih bodova, dok su kadeti trenera Želimira Mešnjaka šesti s 12.

Bravo za naše mlade nogometaše.