DRAVOGRAD – SLAVEN BELUPO 1:3

08.09.2009.


SLAVEN BELUPO: Pelin (od 46. Rodić), Purić (od 46. Jambrušić), Kokalović (od 46. Gal), Rogulj (od 46. Poldrugač), Maras (od 46. Bilen), Nynkeu (od 46. Šafarić), Papa (od 30. Cszimadia, od 80. Čaval), Gregurina (od 46. Posavec), Delić (od 46. Jakšinić), Jurić (od 46. Poredski), Vojnović (od 46. Tepurić)

Trener: Zlatko Dalić

Strijelci: 0:1 – Papa (6), 0:2 – Delić (30), 1:2 – Lipnik (56), 1:3 – Tepurić (65)

Na pripremama u Zreču nogometaši Slavena Belupa odigrali su prijateljsku utakmicu sa slovenskim drugoligašem Dravogradom i pobijedili – 1:3.
Pogotke za farmaceute postigli su Papa, koji je zbog lakše ozljede igru napustio u 26. minuti, te Delić i Tepurić, dok je strijelac za Dravograd bio Lipnik.
Trener Zlatko Dalić dao je prigodu za igru svim igračima koji su na kratkotrajnim pripremama u Sloveniji, a u 80. minuti u igru je ušao i Kristijan Čaval što je bio njegov prvi nastup nakon operacije koljena i višemjesečnog izbivanja s nogometnih travnjaka. Nogometaši Slavena Belupa u srijedu ujutro održat će svoj posljednji trening u Zreču iz kojeg se poslije podne vraćaju u Koprivnicu, gdje će nastaviti s treninzima za prvoligaški ogled s Međimurjem koji se igra u subotu u 20 sati na Gradskom stadionu.