DOŠAO I FILIP OZOBIĆ

06.09.2013.


Nakon Dominika Glavine (21) u Slaven Belupo je stigao i Filip Ozobić (22), koji se jučer priključio treninzima koprivničkog prvoligaša.

Ozobić je rođeni Bjelovarac koji je s nogometnom karijerom krenuo u Mladosti iz Ždralova odakle je kao kadet otišao u zagrebački Dinamo, a zatim u moskovski Spartak. Moskovljani su ga na posudbu ustupili Hajduku za koji je igrao prošlu sezonu, ali zbog ozljede nije imao previše nastupa. Kako su Moskovljani s njime raskinuli ugovor Ozobić se odlučio na dolazak u Slaven Belupo s kojim je potpisao dvogodišnji ugovor.

– Riječ o veznom igraču koji je u naš klub došao potpuno besplatno i želi pokazati svoju kvalitetu. Vrlo je darovit i mislim da će itekako zaoštriti konkurenciju u početnoj jedanaestorici – kratko je rekao Roman Sović, sportski direktor Slavena Belupa.