DOMŽALE – SLAVEN BELUPO 2:2

28.06.2009.


DOMŽALE: Brljak, Topič, Hanžič, Vučkič (od 46. Vengus), Elsner, Teinović (od 67. Perak), Brezovački (od 70. Mohor), Stojanovič (od 70. Sviben), Apatič, Sturm, Peko

SLAVEN BELUPO: Rodić (63. Pelin), Csizmadia, Kokalović (od 46. Purić), Rogulj, Lapić, Poldrugač (od 68. Bilen), Šafarić (od 46. Nynkeu),Posavec (od 63. Tepurić), Jurić (od 46. Delić), Vojnović (od 68. Poredski), Vručina (od 81. Dvorneković)

Strijelac: 0:1 – Jurić (24), 1:1 – Sturm (61), 2:1 – Vengus (81), 2:2 – Dvorneković (87)

Slaven Belupo je odigrao svoju drugu i posljednju utakmicu na pripremama u Kranjskoj gori, a suparnik su mu bile Domžale, jedna od najboljih slovenskih ekipa. Susret je završen bez pobjednika – 2:2. Jurić je doveo farmaceute u vodstvo u 24. minuti, da bi Domžalčani izjednačili u 61. minuti pogotkom Sturma. Pri kraju utakmice Slovence je u vodstvo doveo Vengus, ali je u samoj završnici izjednačio Dvorneković.
Slaven Belupo se u ponedjeljak vraća u Koprivnicu, gdje će se pripremati za prvu utakmicu prvog pretkola Europske lige s malteškom Birkikarom – 2. srpnja na Gradskom stadionu, koja će se igrati s početkom u 19 sati uz televizijski prijenos na HTV 2.