DINAMO JE FAVORIT, ALI NIKAD SE NE ZNA?

20.03.2012.


Nakon osvojenih bodova s Osijekom Slaven Belupo u srijedu (20 sati) gostuje kod Dinama u Maksimiru u sklopu 18. odgođenog kola.

Farmaceuti na prvoligaškoj ljestvici čvrsto drže treće mjesto s četiri boda više od najopasnijeg pratitelja Splita i nadaju se, da bi s Dinamom mogli prikazati dobru igru i postići povoljan rezultat, iako neće nastupiti u najjačem sastavu.

–       Nedostajat će nam vratar Silvio Rodić koji ove sezone brani u odličnoj formi, a razlog je ozljeda koljena zbog koje ga neće biti najmanje desetak dana. Njegovo mjesto zauzet će pričuva Tomislav Pelin, dok će na klupi biti junior Hrvoje Zdjelar. Osim Rodića u sastavu neće biti ni stopera Grgića koji ima problema s trbušnim zidom zbog čega je u susretu s Osječanima ranije morao u svlačionicu – naglašava trener Slavena Belupa Roy Ferenčina i dodaje:

–       O Dinamu ne treba previše govoriti, to je uvjerljivo naša najbolja momčad, sastavljena od bivših i sadašnjih reprezentativaca i jasno da je na maksimirskom travnjaku veliki favorit. No, mi idemo hrabro odigrati ovu utakmicu, nemamo što izgubiti i ne tajim da idemo na pobjedu. Ako će nas pratiti sreća možemo iznenaditi Zagrepčane i pokazati da smo zasluženo u samom vrhu. Ako izgubimo nikome ništa, okrenut ćemo se nastavku prvenstva i bodove tražiti u nadolazećim susretima. U Maksimiru trebamo odigrati najbolje što znamo i pokušati iznenaditi renomiranog suparnika – zaključio je Roy Ferenčina.