DELIĆ I JAJALO OD PRVE MINUTE ZA MLADU REPREZENTACIJU PROTIV BIH

19.08.2008.


– S Bosnom i hercegovinom igrali smo i prošle godine u Kreševu, kad je susret završio rezultatom 3:3. BIH ima nekoliko kvalitetnih pojedinaca, ali naša je momčad danas puno kvalitetnija, a imamo i pozitivnije ozračje. Nezadovoljan sam što se na ovo okupljanje nisu odazvali igrači Dinama Tadić i Badelj, a ujedno bih želio zahvaliti Slavenu Belupu i Hajduku koji također igraju europske utakmice, ali su svoje igrače bez problema stavili na raspolaganje mladoj reprezentaciji. Vjerujem da će nam unatoč izostancima ova utakmica poslužiti kao priprema za kvalifikacijske utakmice s Albanijom i Italijom, koje nam slijede u rujnu. U početnoj postavi najvjerojatnije će zaigrati Ježina, Šimek, Maloča, Kulušić, Strinić, Jajalo, Iličević, Ljubičić, Tomasov, Bušić i Delić – izjavio je izbornik Dražen Ladić.
Utakmica Hrvatske i Bosne i Herecegovine igra se u srijedu, 20. kolovoza na Gradskom stadionu u Koprivnici, s početkom u 17 sati. Ulaznice se mogu nabaviti u pretprodaji po cijeni od 30 kuna. Zamjenica gradonačelnika Koprivnice Vesna Želježnjak na dan utakmice će primiti igrače i članove stručnih stožera obje reprezentacije u Gradskoj vijećnici u Koprivnici.